Njoftime.NET

Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2712      Data e Njoftimit: 11.02.2019
Jepet me qera dyqan prane Stadiumit Dinamo. Dyqani ndodhet ne katin zero, me siperfaqe 28m2. I pajisur me fasade xhami te jashtem. Ka hapesire dhe vendndodhje te pershtatshme per sherbime te ndryshme biznesi. Mund te perdoret dhe si ambient zyre. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone nakontaktoni.

Id e prones : ME090219-02
www.homeplus.al

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar