Njoftime.NET

Dyqan me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2821      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne kat zero, pallat i ri, prane rruges kryesore. Ka siperfaqe 44 m2 me hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. I pajisur me fasade xhami te jashtem, me sistem kondicionimi dhe ndricimi Led. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ220119-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar