Njoftime.NET

Dyqan me qera afer Rr. se Kosovareve!

Kodi i Njoftimit: #2079      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera dyqan prane Rr. se Kosovareve. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, rruge kryesore. Ka siperfaqe 63m2, i pajisur me 2 tualete dhe fasade xhami te jashtme ku mund te reklamohet dukshem lloji i biznesit. I pershtatshem dhe funksional per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH270318-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar