Njoftime.NET

Dyqan me qera afer Myslym Shyrit!

Kodi i Njoftimit: #2593      Data e Njoftimit: 08.11.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera dyqan afer Myslym Shyrit. Ndodhet ne kat zero me siperfaqe 40m2. Ka ne perberje 1 tualet, i pajisur me fasade xhami te jashtem dhe qepena metalike. I pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjat e frekuentuar, shume prane qendres. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni


www.homeplus.al
Id e prones : AZ081118-02
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar