Durres Shitet Mbajtese Per Foshnja Dhe Femije te Vegjel

Kodi i Njoftimit: #1356      Data e Njoftimit: 03.03.2018

genti   (#NVJ154)

  0693939320

  0693939320

  llambigogo@libero.it

Like our Facebook Page
Durres Shitet Mbajtese Per Foshnja Dhe Femije te Vegjel, material shume i bute dhe cilesor, i ardhur nga Italia. Per nje gjume te rehatshem dhe te ngrohte per femijen tuaj. Eshte i lehte per t'u transportuar me makine dhe kudo. Copa eshte antialergjike. ruan femijen nga lageshtira. Çmimi : 50 mije lek te vjetra. Kontaktoni ne : 0693939320
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar