Njoftime.NET

Durres Shes Makine per Kafe, Marka Kimbo, Origjinale Italiane

Kodi i Njoftimit: #1353      Data e Njoftimit: 03.03.2018

genti   (#NVJ154)

  0693939320

  0693939320

  llambigogo@libero.it

Like our Facebook Page
Durres Shes Makine per Kafe, Marka Kimbo, Origjinale Italiane. Eshte shume e mire per shtepi dhe lokale. Eshte super makineri. Perdoret me kapsula Kimbo. Kafja del super kremoze. Ne çmim perfshihen 80 Kapsula kafe Kimbo origjinale Italiane. Çmimi : 250 mije lek te vjetra. Makineria dhe kapsulat e kafes jane sjelle nga Italia. Telefon : 0693939320
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar