Durres kerkohet Recepsioniste

Kodi i Njoftimit: #3742      Data e Njoftimit: 19.06.2021

2G Rekrutim   (#NUZ118)

  2g.rekrutim@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Durrës


Agjensia e Punesimit 2G per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Recepsionisteje ne Plepa, Durres. 

-Me eksperience minimumi 6 muaj.
-Njohese shume e mire e gjuhes angleze.
-Pagese dhe kushte shume te mira pune.

Te interesuarat te dergojne CV ne 2g.rekrutim@gmail.com ose te telefonojne ne 0676317943
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar