DURRES, KERKOHET KONSULENTE SHITJEJE

Kodi i Njoftimit: #3465      Data e Njoftimit: 19.10.2020

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Agjencia Alpha per nje klientin e saj kerkon te punesoje konsulent shitjeje.

KERKOHET:
- aftesi te mira komunikimi dhe nderveprimi
- i afte per te punuar nen presion
- eksperienca e meparshme perben avantazh
- disponibilitet te menjehershem


OFROHET:
- pagese 30,000 leke + kontribute
- bonuse te kenaqshme
- kontrate e rregullt pune
- ambjent dinamik dhe komod pune
- transport i garantuar


Orari i punes: 08:00 - 17:00

Per te aplikuar dergo CV ne rekrutimp@gmail.com ose telefono ne 0676318339
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar