Durres kerkohet Kamarier Restoranti

Kodi i Njoftimit: #3723      Data e Njoftimit: 15.09.2020

2G Rekrutim   (#NUZ118)

  2g.rekrutim@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Durrës


Agjensia e Punesimit per nje nga klientet e saj eshte ne kerkim te nje Kamarier Restoranti. 

Eksperienca pune te meparshme perbejne avantazh
Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese e kenaqshme. 

Te interesuarit te kontaktojne ne 0676317943
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar