Durres kerkohet Agjente Turistike

Kodi i Njoftimit: #4269      Data e Njoftimit: 19.06.2021

2G Rekrutim   (#NUZ118)

  2g.rekrutim@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Durrës


Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Agjente Turistike ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 
1.Te kete eksperience minimumi 1 vit
2.Te mos jete ne marredhenie shkolle 
3.Te jete njohese e mire e gjuhes Angleze 
4.Cdo gjuhe e dyte perben avantazh
5.Te kete disponibilitet dhe te jete fleksibel me oraret 

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune 
Pagesa 35.000L + Sigurimet 

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar