Njoftime.NET

Duplex ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2997      Data e Njoftimit: 11.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 133.61m2 dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i 1-re ka siperfaqe prej 57.18 m2 te organizuar ne 1 dhome ndenje te madhe dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka siperfaqe 51.72 te organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Pallati eshte ne faze ndertimore dhe karakterizohet nga cilesia shume e mire e ndertimit. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ100519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar