Njoftime.NET

Duplex me qera tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #3083      Data e Njoftimit: 03.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page


Jepet me qera duplex 2+1 tek Liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 4-te dhe te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 168 m2 te pershtatshme dhe mjaft funksionale. Kati i 4-te eshte i organizuar ne 1 sallon te madh bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 2 ballkone. Kati i 5-te eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Te dy katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme prej druri. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, te pajisur me sistem kondicionimi, i pamobiluar. Duplexi te ofron pamje mahnitese nga Liqeni. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e frekuentuar dhe e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!
Id e prones : AZ030719-02
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar