Njoftime.NET

Duplex me qera tek Kopshti Botanik!

Kodi i Njoftimit: #3073      Data e Njoftimit: 20.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera dupleks tek Kopshti Botanik. Dupleksi ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe 260 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me hapesire te bollshme, 1 tualet dhe 1 verande te madhe. Lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme prej druri. I pajisur me sistem chiller, i shtruar me parket dhe mobilim modern. Dupleksi ka ndricim natyral dhe i ngrohte ne pjesen me te madhe te dites. Pamje fantastike nga veranda, mes gjelberimit, vend ideal per te banuar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe e qete. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ200619-02
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar