Njoftime.NET

Duplex me qera tek Ish Ekspozita!

Kodi i Njoftimit: #3092      Data e Njoftimit: 09.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera duplex mbi Conadin te kulla nr. 2 te gjykata. Duplexi ndodhet ne kat te-12 dhe 13-te te pallatit me siperfaqe 208 m2. Kati i pare eshte i organizuar: 1 ambjent ndenje, 1 tualet , 1 kuzhine e vecante dhe 2 ballkone. Ambjenti i ndenjes eshte i mobiluar modern me te gjitha paisjet si: piano, oxhak dhe vegla gjimnastike. Kati i dyte te duplexit ngjitesh me shkalle te brendshme dhe gjenden 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete te paisur me dushe te mobiluar klasik. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe me akses te lehte me te gjitha rruget. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ090719-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar