Njoftime.NET

Duplex luksoz me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3088      Data e Njoftimit: 06.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me orientim nga Jug-Lindja. Ka siperfaqe te bollshme prej 270 m2 me hapesira mjaft funksionale. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 2 dhoma gjumi, 1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati i 2-te ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 tualet me vaske, 1 ballkon dhe 1 verande. Veranda ka siperfaqe prej 70 m2 eshte e mbuluar dhe shume e pershtatshme per barbecue. I gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, i pajisur me shkalle te brendshme druri. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze, nderthurje e modernes dhe klasikes. I pajisur me sistem chiller, dritaret te pajisura me grila. Oxhaku ne pjesen e soxhornos eshte nje tjeter aset qe i shtohet apartamentit. Ballkonet te ofrojne nje pamje te kendshme te Tiranes. Zona ne te cilen eshte lokalizuar eshte e preferuar dhe te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme. Jepet vetem per te huajt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ060719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar