Njoftime.NET

Duplex luksoz me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2678      Data e Njoftimit: 19.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te dhe 9-te te nje ndertimi te ri me orientim nga Veriu. Ka siperfaqe te bollshme prej 300 m2 me hapesira mjaft funksionale. Kati i 8-te eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 1 dhome gjumi, 1 garderobe dhe 1 ballkon. Kati i 9-te ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi me garderoba perkatese, 1 tualet dhe 2 ballkone. I gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, i pajisur me shkalle te brendshme druri. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze, nderthurje e modernes dhe klasikes. I pajisur me sistem chiller, dritaret te pajisura me grila te stilit venecian. Ballkonet te ofrojne nje pamje te kendshme te Tiranes. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME170119-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar