Ducati 749S Testastreta. Dhjetor 2006

Kodi i Njoftimit: #2471      Data e Njoftimit: 23.07.2021

Gjergj   (#NSD436)

Like our Facebook Page

Motorri ka vetem 12800KM origjinale !!!
I rregullt per kudo i pa perdorur ne Shqiperi.

Extra: Shume pjes Carbon, Goma te reja 100%!, Marmita extra, Freksjon Antisaltelamento, Shtytes freksjoni, Monopost, Kamaleca extra, Diskofrena, Doreza Amortizator timoni, Xhami i bombuar, Kapake pompash inox Ducati performance Shkarko Termignon E shum e shume te tjera.Bateri e re e sa po montuar 04.2019

Shitet per arsyje mosperdorimi pasi kam 3 motorra te tjer. 

Kush merr ne telefon per humbje kohe nuk do merret parasysh per her te dyte dhe as SMS me Oferta as qe nuk do merren ne konsiderate fare..

Me nderrim ka cmim tjeter.!!

Po doli i zene coni SMS ju marr une mbrapsh
Kontaktoni vetem nese realisht te interesuar.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar