Njoftime.NET

DIAMOND Coffee kerkon te punesoje 1 Banakier/ e

Kodi i Njoftimit: #2892      Data e Njoftimit: 05.04.2019
DIAMOND Coffee kerkon te punesoje 1 Banakier/ e
Adr: Tirane, Rr. Ali Demi, Perballe ish Markatos se Vjeter
Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune,
Te interesuarit te kontaktojne ne nr : 0696704405

Afrim   (#NZB811)

  0696704405

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar