Dhoma plazhi me qera ne Vlore

Kodi i Njoftimit: #151      Data e Njoftimit: 03.07.2017

Jona   (#NGU673)

  0696130459

  0696130459

  joni.bitraku@gmail.com

Like our Facebook Page
Japim dhoma me qera ne zonen  Uji i Ftohte Vlore, prane detit.
Dhomat kane kushte bashkekohore dhe jane te pershtatshme per familjare.
Cmimi-2000l/nata
   
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar