Njoftime.NET

CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE TELEFONIKE

Kodi i Njoftimit: #3272      Data e Njoftimit: 21.11.2019

CONTACT TRADE CENTER ASTIR   (#NPF319)

  0693251722

  ctc.astir@evo-net.eu

Like our Facebook Page
Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste!
Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator.
 
Kerkohet vetem:
- Njohje e gjuhes italiane
- Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit
- Eksperienca e meparshme perben avantazh
 
Ofrojme per ju:
- Mundesi per te punuar ne turne 4 dhe 6 ore
- Pagese/h shume e kenaqshme
- Bonuse nga me te lartat
- Ambjent komod dhe i qete pune
 
Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: ctc.astir@evo-net .eu ose telefono tani ne: 0693251722
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar