Njoftime.NET

CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE NJE TEAM LEADER PER FUSHATEN VODAFONE

Kodi i Njoftimit: #3271      Data e Njoftimit: 10.01.2020

CONTACT TRADE CENTER ASTIR   (#NPF319)

  0693251722

  ctc.astir@evo-net.eu

Like our Facebook Page
CTC ASTIR te ofron mundesine te rritesh profesionalisht!
Punesohu tani si Team Leader ne fushaten VODAFONE CASA!
 
Cfare kerkojme:
- Eksperience jo me pak se dy vite si Team Leader ne fushata outbound
- Disponibilitet i menjehershem
- Aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi
 
Ofrojme per ju:
- Pagese baze shume e kenaqshme
- Bonuse mujore nga me te lartat
- Ambjent komod dhe i qete pune
 
Orari i punes: E hene – premte: 13:00 – 21:00 / E shtune: 10:00 – 18:00
 
Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: ctc.astir@evo-net .eu ose telefono tani ne: 0693251722
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar