CLS 550 AMG

Kodi i Njoftimit: #2537      Data e Njoftimit: 23.09.2023

Gjergj   (#NSD436)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2009

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CLS

Kilometrazhi: 110000

Lloji i karburantit: Benzinë & Gaz

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 07.2023

Çmimi: 15000 Euro


Full version USA - Timon druri tip i ri sedilet me Ngrofje Ftofje memorje ndezje ke leva marshit hapje me gisht multimedia tip i ri G 2.5 baxha tavan kamosh perde elektrike xhama te zinje sherbimet pa kursime goma te reja shkarko origjinale amg dhe hapje mbyllje spias deshires, vaj filtra motorri dhe kamjo, 8 kandele te reja origjinale, Pompa e benzines e re e ndrruar ne itali ke mercedesi, boj perlato etj etj makina shume pak e perdorur ne Sqiperi kryesisht rruge jasht shteti shume e sigurt udheton 16 ore pa u fikur dhe pa pushuar tej e rahatshme dhe e shpejt!!!

Nderrohet me makina me te lira max 2.0 - 220CDI NAFTE po minimalisht vitprodhime te reja me 4 dyer dhe kamjo automat. (Jo portobagazh). Nuk nderrohet dhe shitet per hall thjesht kam makin tjeter me te re dhe me duhet nje me e vogel per familjaret.

15.000 EURO

Ne ndrrim ka cmim tjeter, kesh dhe flitet per ndonje ulje te vogel.

Ju lutem mos merrni per kurjozitet.
,,,,SMS,,,,,,,,WhatsApp,,,,,,,,,Viber,,,,,,0692121755,,,..
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar