Njoftime.NET

BUONAVIDA Kerkon te punesoje staf 2 kamariere dhe 1 banakiere me turne.

Kodi i Njoftimit: #2936      Data e Njoftimit: 20.04.2019
Kerkon te punesoje staf 2 kamariere dhe 1 banakiere me turne. 
Pagesa e kenaqeshme + siguracionet.
Adresa : Perballe Kodres se Diellit
Te interesuarit te kontaktojne ne : 069 71 11 118

Afrim   (#NZB811)

  069 71 11 118

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar