Blue Tour - Lundrim me Jaht

Kodi i Njoftimit: #140      Data e Njoftimit: 08.07.2017

Denor   (#NCV762)

  0694614070

Like our Facebook Page
Blue Tour dhe lundrim me Jaht
 
Denor Yachting, një nga kompanitë lider në fushën e qiradhenies së Jahteve dhe Blue Tour (Udhetime me Jaht), me një eksperiencë 20 vjeçare, bazuar  kjo dhe në referencat ndërkombetare, ndjehet krenare për pozicionin e saj  si një nga kompanitë më të preferuara nga udhëtuesit. Me profesionistët tanë të Blue Trip ne jemi të gatshëm të realizojmë ëndrrat tuaja dhe të plotësojmë çdo nevojë tuajen.

Qëllimi ynë është që ju të përjetoni shijen e një hoteli me 5 yje nëpërmjet bukurive të Blue Trip. Jahtet dhe Velierat tona janë projektuar dhe arreduar në funksion të këtij qëllimi.

Ne vëmë në dispozicionin tuaj ekipin tonë profesional dhe me eskpseriencë që në momentin që ju na kontaktoni, në mënyrë që të merrni shërbimin e kërkuar.

Eksperienca jonë na ka treguar që secili klient ka kërkesa dhe pritshmëri të ndryshme, gjë e cila mund të lërë vend për pakënaqësi në paketat e shërbimeve të ofruara.Në mënyrë që të ofrojmë një shërbim maksimal për arritjen e kënaqësisë maksimale, synimi ynë është  të marrim në konsideratë dhe të trajtojmë çdo kërkesë të klientit. Në qoftë se ju nuk jeni të sigurtë se çfarë doni të zgjidhni, duke ju garantuar për një cilësi të lartë shërbimi, ne ju prezantojmë alternativa të ndryshme të cilat ju mund t'i zgjidhni sipas dëshirës.

Endrrat tuaja kthehen në realitet nga momenti që ju i ndani ato me ne!

Brigjet e Egjeut vijnë pranë jush me portet që ju mund të zgjidhni për pushime me Velierë / Blue Trip.

Greqia dhe ishujt e Greqisë

Cyclades ofron bukuritë e paharrueshme të Mykonos, Santorini, Ios, Paros, Naxos ...
Dodecanese ju sjell bukuritë e Rhodes, Kos, Simi, Patmos ...
Ionian vjen me Corfu, Paxos, Lefkas, Ithaca, Kefalonia ...

Kroacia ju pret me Zadar, Sibenik, Split, Dubrovnik, Biograd, Cres, Primosten, Pula, Rovinj, Sukosan, Trogir.

Ofrojmë çmime që ju kënaqin

Prill :      1300 Euro/ Ditë
Maj :      1300 Euro / Ditë
Qershor: 1550 Euro / Ditë
Korrik :   1800 Euro / Ditë
Gusht :   1800 Euro / Ditë
Shtator : 1550 Euro / Ditë
Tetor :     1300 Euro Ditë
Nëntor :   1300 Euro / Ditë

Për më shumë informacion ju mirëpresim në +355 69 461 4070.

Në shërbimin tuaj me Jaht, Tipi: Gulet, Prodhim i vitit 2015, Gjatësia: 24 m Gjërësia 7 m / 22'96 Trupi: Dru laminat, Flamuri : Turk, Standarti: Luks, me kondicioner, 3 punonjës.  FELTON përbëhet nga 4 kabina, 2 Master dhe 2 kabina dyshe me krevate marinari.  numri i personave: 10, shtretër tek, ekstra: 2, fuqia motorrike: 2x280 hp Man Gjeneratorët 2 x 32 Kw, cruising speed: 9kn, konsumi i karburantit: 2 x 25 l/h, Argëtim: DVD, TV, Music Player, mundësi pvr sporte ujore: Snorkeling, Pajisje peshkimi, Tender: tender me 20 HP Yamaha Outboard.

Pse duhet të Zgjidhni Denor Yachting?

Ofron Komfort Ultra Luks. 
Kemi menduar gjithçka që përmes luksit dhe komfortit të mund të shijoni pushime të paharrueshme gjatë udhëtimit me Jahtin tonë.

Ekip Profesional
Ekipi ynë profesional është në shërbimin tuaj duke ofruar shërbim me kënaqësi dhe pozitivitet, gjatë pushimeve tuaja të paharrueshme me Jahtin tonë.

Eksperiencë 20 Vjeçare
Duke qenë një ndër pionierët e turizmit të Jahteve dhe duke i bashkangjitur profesionalizmin e saj Kompania jonë do t'ju mundësojë të përjetoni pushimet që ju keni ëndërruar.
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar