Njoftime.NET

Biznes farmacie ne shitje ne Laprake!

Kodi i Njoftimit: #3044      Data e Njoftimit: 03.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet biznes farmacie ne zonen e Laprakes. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 hapesire (open space) dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin zero ne rruge kryesore. Farmacia ka ne perberje te gjitha asetet e nevojshme si: kamera sigurie, ndricim led, reklamim me ndricim led, kryqin, peshore elektonike, sistem kondicionimi, raftet jane te bera se fundmi, aparat tensioni etj. Puna eshte e ngritur dhe gjithmone me tendence ne rritje. Qeraja e dyqanit eshte 33000 leke dhe biznesi shitet me cmim okazion per vetem 9000€. Na kontaktoni tani per mos ta humbur kete mundesi!Id e prones : AZ010619-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar