Njoftime.NET

Biciklet Fischer 29 E-Bike OKAZION!!

Kodi i Njoftimit: #2467      Data e Njoftimit: 18.03.2019

Gjergj   (#NSD436)

  +355692121755

  +355695151484

  gjkoleka@gmail.com

Like our Facebook Page
E bike e fischer Germane pothuj se e re vetem 373km.

Bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full.

Me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje Celulari!! 
Do me then qesharake. 

Bateria hiqet per 1 sekond fare lehte me celes te posacem dhe mund te merret lehtesishte ne shtepi dhe kudo per ta karikuar, 

Motorr dhe bateria 48V me i fuqishmi i kategorise me 4400W. 
E re kushton mbi 2000€ me opsionet baze. Live eshe shume shume e bukur nuk ta jep pershtypjen ne foto.

Cmimi i pa diskutueshem ( nderrohet vetem me iphone 8 ose X ) kundrejt diferencave

Çmimi 1.000 Euro

Kush do e blej do i bej nje super dhurat vetes!!
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar