Njoftime.NET

Biciklet Fischer 28.5 E-Bike OKAZION!!

Kodi i Njoftimit: #2467      Data e Njoftimit: 31.03.2020

Gjergj   (#NSD436)

  +355692121755

Like our Facebook Page
E bike e fischer Gjermane pothuj se e re vetem 420 km!! te bera jasht.

Bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10 vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full.

Me nje karikim pershkon 100-120 km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje Celulari!!
Do me then qesharake.

Bateria hiqet per 1 sekond fare lehte me celes te posacem dhe mund te merret lehtesishte ne shtepi dhe kudo per ta karikuar,

Motorr dhe bateria 48V me i fuqishmi i kategorise me 4400W.
E re kushton mbi 2000€ me opsionet baze. Live eshe shume shume e bukur nuk ta jep pershtypjen ne foto!!.

Cmimi i PA DISKUTUESHEM 1mije € (1.000€) 1.250.00 Leke.
Nuk ka cmim tjeter mos pyesni kot nuk jame nevojtar per leke !

Nese doni me te lire gjeni tjeter se ka plot rraqe pazari !!! Une nuk kam nevoj per ofertat e pabukesve qe i duket vetja te shkathet.

Kush do e blej do i bej nje super dhurat vetes, cmimi i pa rritur keto dite qe po i rrisin te gjithe !!

Nese i pa arritshem dergoni SMS.

Korniza alumini.
Motori i mesëm BAFANG MaxDrive.
Qendra e pozicionit motorik.
Shpejtësia më e lartë 27 km / orë
Kontrolloni ekranin LCD + Mundësia e karikimit UBS + Ndërfaqja Bluetooth
Shkojnë deri në 120 km
Rretho veshje qendrore SHIMANO NEXUS
Numri i ingranazheve 7
Pirun SUNTOUR pirun 40 mm me amortizim
Shalë ReMed Memoriform
Refleksi i gomave
Frena e përparme SHIMANO V-frena
Frena e frenave SHIMANO V-frenë + tërheqje
Ndriçim LED 40W
Kapaciteti i baterisë (Ah) 8.8 Ah
Kapaciteti i baterisë (Wh) 422 Wh
Bateria e transportuesit të bagazheve PANASONIC
Teknologjia e baterisë litium-jon
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar