Njoftime.NET

BAR PORTA KERKON TE PUNESOJE BANAKIER/E

Kodi i Njoftimit: #2970      Data e Njoftimit: 02.05.2019


BAR PORTA KERKON TE PUNESOJE BANAKIER/E 
Kerkohet staf BANAKIER/E me eksperience pune. Paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 068 24 74 127

Afrim   (#NZB811)

  068 24 74 127

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar