Njoftime.NET

BAR KREPERI MARCO POLO KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE

Kodi i Njoftimit: #2969      Data e Njoftimit: 02.05.2019
BAR KREPERI MARCO POLO KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE
Kerkohet te punesohet nje banakiere me eksperience pune. Paga e kenaqeshme dhe kushte te mira pune.
Te interesuarit te kontaktojne ne : 069 57 69 184

Afrim   (#NZB811)

  069 57 69 184

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar