AUDI A8 Presidenciale!

Kodi i Njoftimit: #3323      Data e Njoftimit: 23.07.2021

Gjergj   (#NSD436)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2014

Marka: Audi

Modeli: A8

Kilometrazhi: 110000

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Automatike

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2022

Çmimi: 36000 Euro


MOTOR 3.0L DIESEL QUATTRO
NGJYRE E ZEZE VITI PRODHIMIT 2014
MAKINA ESHTE SUPER FULL FULL OPSION 110.000KM ORIGJINALE (mund ti kontrolloni ku te doni) ME LIBER SHERBIMESH ONLINE TE RREGJISTRUARA PRANE AUDI !!
HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT. STAR/ STOP SISTEM ECO (fiket/ndizet ne trafik i caktivizueshem )
ME MARSHE DHE KOMANDA NE TIMON XHAMAT DOPJO PERDE ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA.
ME AMORTIZATOR ME AJER DHE ME 4-POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.
SEDILJE ME MEMORY LEVIZESHME TE 4 ME NGROHJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA DHE FULL MASAZH!!.
ME KLIMA ME 4-ZONA KAMERA 360 GEADE SATELITORE PARA ,TEK PASQYRAT DHE MBRAMA ORIGJINALE TE FABRIKES SENSOR PARKIMI PILOT AUTOMATIK FULL KONTROLL RADAR PER KONTROLLIN E RRUGES KAMERA TERMIKE ME INFRA PER UDHETIMIN NATEN !! AUTO PARKING.
SISTEM AUDIO Bang & Olufsen. 
DISPONON 3 MONITORE TE VECUAR PER SECILIN PASAGJER. NAVIGATION,SD CARD ,SIM CARD,USB,AUX,DVD (para mbrapa) BLUETOOTH, KUFJE BLUETOOTH PER MONITORET E PASAGJEREVE, 2 TELEFONA PRIZE 220V NE GABINE ETJ ETJ!!
SOBE PER NGROHJE AUTOMATIKE TE GABINES SI DHE ME PULT TE POSACEM (punon pa ndezur makinen !) EKRAN OPTIK NE XHAM (tregon km ne xham dhe Navigatorin si dhe shenjat e kujdesit)
BAXHO XHAMI (para mbrapa). SENSOR SHIU ,SENSOR DRITASH PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES. SINJALIZUES PER PARAKALIMET TEK PASQYRAT FENER MATRIX DAY LIGHTS FULL LED STOPA FULL LED
DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINAL TE FABRIKES, SI DHE DISQET SPORT 20 TE 2019 ME GOMA VERE TE BLERA POSACERISHTE.
BAGAZHI HAPJE DHE MBYLLJE ME BUTON SI DHE ME KËMBË !
DOKUMENTA DERI NE 12.2020

MAKINA ESHTE ME OPSIONET E LIMUZINES W12 AUDI SHUMË E RRALLË E BLERE NE KONCESJONARIN AUDI NE GERMANI (dhe nuk i mungon asgje) !!!

JU LUTEM KONTAKTONI VETEM NESE REALISHTE TE INTERESUAR.

KUJDES !!
( MAKINA SHITET VETEM ME NOTERI FAKTIKE DHE TRANSFERTE PARASH TE DEKLARUARA) QE DO TE THOTE JO ME NOTERI POSHTE 10 MIJ EUROSHIT DHE LEKET NE DORE !!!

MUND TE BEHET NDONJE TOLERIM DERI NE 30 MIJ EURO ME BANKE DHE DIFERENCEN NE DORE. KESHTU QE NESE NUK JENI TE INTERESUAR AS MOS PYESNI FARE !!!

MAKINA VETEM SHITET !!

Nese i pa arritshem me kontaktoni ne Whatcapp ose SMS ju marr une mbrapsh.

Çmimi: 36 000 EURO
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar