Njoftime.NET

Audi A3 2.0 Nafte 2005 Automatik

Kodi i Njoftimit: #1783      Data e Njoftimit: 13.02.2018

  0675506703

Like our Facebook Page
Shitet : Audi A3 
Lënda djegëse : Naftë
Numri i portave : 3/5
Viti i prodhimit : 2005
Lloji i kambios : Automatike 
Vendndodhja : Tiranë
Të dhëna të tjera mbi mjetin : Audi A3 TDI motor 2.0 naft me të gjitha shërbimet e bëra. Viti i prodhimit 2005 me komanda në timon. Eshtë e sapo ardhur me doganë të paguar. Marsha + - dritat me fikje dhe ndezje automatike.

Çmimi : 4.800 €uro
Telefoni : +355675506703
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar