Njoftime.NET

Apartment 1+1 ne shitje prane Myslym Shyrit!

Kodi i Njoftimit: #2622      Data e Njoftimit: 06.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament ne Rr. Him Kolli. Apartamenti ndodhet ne kat te 6, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe 45m2 dhe nje verande te madhe me siperfaqe 62 m2. Planimetria eshte e organizuar ne 1+1 por qe mund te pershtatet ne 2+1. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Zona mjaft e preferuar dhe cmimi i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ061218-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar