Njoftime.NET

Apartamente ne shitje tek Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #2944      Data e Njoftimit: 23.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres. Apartamenten ndodhen ne kat te 8-te te nje pallate te ri me punime mjaft cilesore. Kane siperfaqe prej 100.35 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!
Id e prones : ME230419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar