Njoftime.NET

Apartamente ne shitje tek Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #2920      Data e Njoftimit: 15.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 3+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhen ne kat te 8-te ne nje kompleksi te ri banimi. Pallati eshte drejt perfundimit me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 135.15 m2. Te gjitha apartamentet jane te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!Id e prones : ME150419-03
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar