Njoftime.NET

Apartamente ne shitje tek 5 Maji!

Kodi i Njoftimit: #3065      Data e Njoftimit: 14.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 2+1 tek rruga 5 Maji. Apartamenten ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te, 6-te dhe 7-te ne faze grope. Kane siperfaqe prej 90.51 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhen eshte e qete dhe mjaft e preferuar nga familjare. Per me shume detaje na telefononi!Id e prones : AZ140619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar