Njoftime.NET

Apartamente ne shitje tek 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #2933      Data e Njoftimit: 19.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 Dhjetori. Ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamentet kane punime mjaft cilesore dhe hapesira te bollshme. Te pajisura me instalime per sisteme kondicionimi, te shtruara me parket, dritare dopio xham dhe me grila. Jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Me ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Orientimi Jug dhe Veri-Perndim. Zona ne cilen ndodhen eshte e preferuar dhe mjaft e populluar me te gjitha facilitet si: shkolla, gjimnaze, market, poliklina, vetem 5 minuta ne kembe nga Zogu i Zi. Ne proces hipotekimi. Cmimi 1350€/m2. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM170419-02
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar