Njoftime.NET

Apartamente ne shitje tek 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #2932      Data e Njoftimit: 19.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 1+1 perballe inxhinierise se ndertimit, 21 Dhjetori. Ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri me punime cilesore. Apartamentet kane siperfaqe 61.3 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kane punime cilesore, te shtruara me parket, instalime per sistem kondicionimi. Orientimi eshte Jug dhe ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Ne proces hipotekimi. Cmimi 1350€/m2. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM170419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar