Njoftime.NET

Apartamente ne shitje ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2957      Data e Njoftimit: 26.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe te 6-te ne nje nga komplekset me te kerkuara me punime shume cilesore. Shiten 2 apartamente me siperfaqe 95.5 m2 me orientim Lindje dhe Perendim. Jane te organizura ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Gjendja e apartamenteve eshte e re. Cmimi 820€/m2. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : BL250419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar