Njoftime.NET

Apartament Pushimi ne Vlore / Zona Lungomare

Kodi i Njoftimit: #3024      Data e Njoftimit: 30.05.2019

Apartamente Pushimi Vlore   (#NVT167)

  0675628341

  0675628341

  artalbart@aol.com

Like our Facebook Page
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkone, me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 80m prane detit ne rrugen Rushit Gurishova. Apartamenti perfshin: Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. Ka parkim ne rruge dhe pereth pallatit. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar