Njoftime.NET

Apartament Pushimi ne Vlore / Zona afer Tunelit

Kodi i Njoftimit: #3026      Data e Njoftimit: 30.05.2019

Apartamente Pushimi Vlore   (#NVT167)

  0675628341

  0675628341

  artalbart@aol.com

Like our Facebook Page
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 150m prane detit ne rrugen Dhimiter Thanasi. Apartamenti perfshin: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne famijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar