Njoftime.NET

Apartament Pushimi ne Vlore / Turizem afer Detit

Kodi i Njoftimit: #3025      Data e Njoftimit: 30.05.2019

Apartamente Pushimi Vlore   (#NVT167)

  0675628341

  0675628341

  artalbart@aol.com

Like our Facebook Page
Apartament pushimi afer detit per sezonin e veres. Apartamenti eshte 2+1+1 Ballkon, me siperfaqe 80m2. Apartamenti permban: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne femijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas, 1 Krevat dopjo, 2 krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar