Apartament per zyra me qera tek Pazari i Ri!

Kodi i Njoftimit: #3177      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Jepet me qera apartament per zyra tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me fasade xhami nga ku mund te reklamoni dukshem llojin e aktivitetit tuaj. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe pamje nga ana kryesore e rruges. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha lehtesirat dhe shume lehte e aksesueshme nga te gjitha anet. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ120919-03
www.homeplus.al
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar