Njoftime.NET

Apartament per zyra me qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3119      Data e Njoftimit: 30.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 per zyra tek Myslym Shyri, prane drejtorise se policise. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 64 m2 te organizuar ne 2 ndarje te shtruara me parket, 1 korridor dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per te gjitha lehtesirat qe te krijon. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ290719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar