Apartament per shitje ne "Bllok"!

Kodi i Njoftimit: #3327      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet ne "Bllok" Zonen me te mire dhe me te preferuar te Kryeqytetit. Ambjenti eshte 130 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. Ështe i arreduar me orendi shum te bukura dhe cilesore. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mire Administruar. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe eshte i rivleresuar. Per vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! ID: ET241019-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar