Njoftime.NET

Apartament per shitje ne Laprake!

Kodi i Njoftimit: #2806      Data e Njoftimit: 15.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78m2 me perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ne apartament jane kryer punime te reja te brendshme. Ndodhet ne zone te frekuentuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ241218-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar