Njoftime.NET

Apartament per shitje 1+1 Kamez

Kodi i Njoftimit: #2995      Data e Njoftimit: 09.05.2019

klaudio   (#NTD541)

  0698612607

  klaudio.balliu@remax-albania.al

Like our Facebook Page
Apartament ne shitje 1+1 ne Kamez. Apartamenti ka sallon+kuzhine nje dhome gjume dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne fazat e fundit te ndertimit .
Apartamenti disponon kontrat porosie dhe eshte ne proces hipotekimi.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar