Njoftime.NET

Apartament per pushime ne Radhime Vlore

Kodi i Njoftimit: #2165      Data e Njoftimit: 28.03.2020

Alban   (#NUY937)

  0695386338

  0696124416

  Visakalluci@gmail.com

Like our Facebook Page
OFERT Jepet me qera Apartament per pushime ne Radhime ( Vlore ) 60 m nga deti kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet me dhome gjumi sallon guzhine tualet ballkon  me pamje nga deti tv frigorifer kondicioner lavatrice Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar