Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #3090      Data e Njoftimit: 09.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Fejzi Hizmo, ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 61.2 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Apartamenti shitet dhe me garazhd ne vleren 9000€. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ090719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar