Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Tregu Elektrik!

Kodi i Njoftimit: #2905      Data e Njoftimit: 11.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97.5 m2. Ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me ambient gatimi i cili ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi te cilat, po ashtu, kane dalje ne ballkon dhe 1 tualet me dritare. Siperfaqja eshte shfrytezuar ne menyre perfekte, cka mundeson hapesire te madhe per secilen dhome. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar nga familjaret, me akses ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe prane Liqenit te Tiranes. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ100419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar