Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2908      Data e Njoftimit: 11.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me siperfaqe 135.43m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te perbashket, 2 tualete dhe 1 ballkon. Me punime shume cilesore dhe planimetri funksionale. Zona mjaft e preferuar dhe frekuentuar, shume prane Bllokut, me akses te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ110419-02

www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar